11.12.14

Strži na Chodově 7.12.

Dnešní turnaj Stržů na Chodově byl krok do neznáma z důvodu minulého postupu do vyššího koše. První zápas a zároveň ten nejtěžší nás čekal proti pozdějšímu vítězi turnaje Orce C. Konečné skóre 0:5 však nenaznačuje průběh hry. Soupeř byl rychlý, přesný a úderný. My bohužel nezachytili úvod zápasu a tak nás soupeř celý zápas tlačil. Na našich hokejkách byla cítit nervozita, však jsme měli několik světlých momentů, ale kluci dřeli do poslední chvilky, ikdyž byl zápas dávno rozhodnut. Do druhého zápasu jsme vkročili velmi dobře a po skvělém výkonu jak dopředu tak i dozadu jsme obdrželi dvě minuty před koncem zápasu vyrovnávací branku na 1:1. Díky této brance jsme hráli poslední zápas o udržení ve skupine proti týmu ze Slaného. Po dlouhé pauze první třetina zápasu byla probouzející, ale v druhé jsem se již dostali do tempa a vstřelili jsme dvě branky ve skvěle odehraném 4-minutovém oslabení. Poté jsme přidali ještě jednu branku a zápas se zdál být v naší taktovce. Poté jsme však inkasovali dva smolné slepené góly a soupeř se vrátil zpět do hry. My však stále tlačili a přidali jsme rozhodující branku na 4:2 a tímto výsledkem zápas skončil a tak jsme se udrželi v této skupině i pro příští turnaj.