02.03.15

Strži na Eagles 1.3.2015

První březnový den se konal turnaj stržů v Krči. Komplikace byla v tom, že tento turnaj se konal v datu jarních prázdnin, tím pádem účast na tomto turnaji byla slabší. Tímto děkuji hráčům z mladších kategorií za jeho doplnění. První zápas proti Kostelci byl velmi vyrovnaný, kdy hra se přelévala z jedné strany na druhou a čekala nás remíza 2:2, což byl velmi pozitivní začátek. Druhý zápas proti Mukařovu v první půli jasně pod naším vedením a velké bitvě na nás čekala prohra 1:3 a tak jsme byli odsouzeni k boji o poslední místo. V tomto zápase nás čekal soupeř z Neratovic, který měl v nohách o zápas méně díky pozdnímu příjezdu na turnaj. My k tomu navíc přišli o dva hráče a tak nás poslední zápas dne čekal pouze se 3 hráči na střídání. Taktovku samozřejmě držel soupeř, ale náš tým skvělým bráněním a individuálními akcemi a touhou po úspěchu dělal velké problémy. Většinu zápasu bylo skóre nerozhodné a 5 minut před koncem jsme inkasovali nešťastnou branku, která zřejmě neměla být uznána z důvodu hry vysokou holí. Poté jsme museli hru otevřít a ke konci zápasu jsme inkasovali rozhodující branku na 1:3. Všem hráčům ale patří poklona za to, jak po celý zápas dřeli a přestože jim nezbývalo moc sil, tak zápas byl stále velmi otevřené. Díky všem....