23.03.15

Strži v Kolíně 22.3.

Nedělní turnaj Stržů se konal ve vzdáleném Kolíně. Sice jsme tentokrát nezahajovali prvním zápasem, za to nás ale čekal nejtěžší soupeř dne a to domácí Kolín. V první polovině jsme soupeře zaskočili skvělou hrou a dostali jsme se do jednobrankového vedení. V druhé půli jsme soupeře ještě dvakrát překonali a zvýšili vedení na 3:1. Poté na nás však domácí nastoupili a my nebyli schopni tlak na delší dobu zastavit. Několik šancí pokryla skvěla obrana a ještě lepší David v bráně, ale v poslední minutě se podařilo soupeři srovnat. I tak jsme se snažili zápas dotáhnout do remízového konce, ale ani to se nám bohužel nepodařilo. Soupeř dále tlačil a trefil jedinou skulinku v brance a tak jsme smolně první a nejdůležitější zápas dne prohráli 3:4. Poté jsme si zlepšili náladu krásnými brankovými akcemi proti týmu Alien a zvítězili 8:0. Do dalšího zápasu proti Sokolu Hanspaulka jsme vkročili velmi dobře, ale poté jsme inkasovali dvě nešťastné branky a po individuálních jsme inkasovali i nadále a tak jsme opět prohráli 2:4. Před posledním zápasem s Bohemians jsme si v šatně všichni promluvili o chybách, které je potřeba eliminovat a to co nejrychleji. Přesto, že kluci už od začátku nevypadali moc čerstvě, tak se jim snaha a bojovnost rozhodně upřít nedala, a po výborném výkonu na nás čekala druhá výhra dne v poměru 4:1.