25.01.15

Mlži na Hovorčovické 24.1.

Dnešní turnaj byl příjemný mj. tím, že se konal velmi blízko a ti sportovnější mohli dorazit i pěšky. Proti Vorms jsme začali bohužel tradičně pomaleji a brzy prohrávali. Naštěstí jsme se vzpamatovali docela brzy a nakonec si užili výhru 10:5. Pak ovšem přišel soupeř, který byl lepší ve všem. Často nás Tatran svým pohybem přečíslil, byl i technicky lepší a dával góly nejdřív jak na běžícím páse. V druhé půli jsme se alespoň trošku jejich hře přizpůsobili a odvrátili hrozící debakl. Druhá půle skončila 4:4, ale celkově jsme prohráli 5:12. Z tohoto zápasu plyne ponaučení, jak je důležité např. být v pohybu v útoku i při bránění, být soustředěný a mít hlavu nahoře a vědět, co se děje na hřišti a reagovat na průběh hry (pohybem, důrazem, být připravený na přihrávku, mluvit na sebe apod). Třetí zápas byl opravdu pro radost hráčů a snad i diváků. Krásné kombinace se povedli trojici Míša, Vojta, Bára, kdy i akce, které neskončily gólem lahodili oku. I ostatní dvě trojky si rozumněly, zápas měl spád i rychlost a vybojovali jsme na tomto turnaji 3. místo.