19.01.15

Strži v Kostelci 18.1.2015

Bryz ráno jsme se sešli tuto neděli v Kostelci, kde jsme byli pořadateli tohoto turnaje. Čekalo nás tedy první utkání, které jsme, jako vždy, začali velmi ospale. V půli zápasu bylo skóre 0:2 a byla potřeba změna, která nakonec přišla po krásné akci se nám podařilo snížit. V dalších minutách byla hra nahoru, dolu, kdy jsme mohli inkasovat několik branek, ale vše dobře dopadlo a přišlo vyrovnání v podobě přoměněného trestného střílení Vojty Karneta, který si vychutnal brankáře Falconu. První zápas tedy skončil 2:2. Do druhého zápasu jsme nastoupili proti Bohemians Letňany D, ve kterém jsme měli evidentně navrch i díky rychle vstřelené brance. Poté jsme neproměnili několik šancí a také za to přišel trest v podobě vyrovnání z trestného střílení a tak i druhý zápas skončil nerozhodně 1:1 a čekal nás zápas proti Bohemians bílý B o 3-4. místo v turnaji. Řekli jsme si na začátku utkání, že tentokrát zkusíme držet míček na hokejkách a zkusíme hrát kombinační hru. Chtěli jsme vyzkoušet, jestli se nám to podaří proti silnému soupeři. V počátku zápasu nás Bohemka trochu zatlačila a inkasovali jsme první branku. Poté se hra otočila a s výbornou obranou, kdy jsme si na hráče na všech postech krásně počkali jsme začali přebírat taktovku hry. Povedlo se nám vstřelit několik krásných branek, ale soupeř se nenechal zatlačit natolik, aby pokaždé zápas nezdramatizoval. My se však nenechali zatlačit a pokaždé jsme navýšili rozdíl na dvě branky, který se nám po krásném výkonu podařilo udržet až dokonce a tak jsme Bohemians porazili 6:4 a hala byla doslova nadšená z tak krásného zápasu. Když budeme i nadále poračovat minimálně těmito výkony, bude to krásná podívaná :)